3.6 C
Prague
Úterý, 29 listopadu, 2022

Jaké jsou výhody použitých pneumatik?

Mohlo by vás zajímat:

Ať už vám v garáži brzy přistane novinka v podobě čtyřkolého společníka nebo jen potřebujete přezout pneumatiky tomu současnému, nabízí se otázka, jestli sáhnout po nových gumách nebo po těch ojetých. Většina lidí se domnívá, že ojeté pneumatiky už mají to nejlepší za sebou čili nejsou dobrou volbou, ale opak je pravdou. Nejen příznivá cena je tím hlavním lákadlem, proč použité pneumatiky upřednostnit. 

Cena hraje tu největší roli

Pokud bychom měli začít seznam benefitů ojetých pneumatik, řekneme, že cena hraje tu největší roli. Jestliže nemáte peníze na rozdávání nebo vám přijde zbytečné “vyhazovat” takový majlant za gumy, jež budou na vozidle pár měsíců, hledáte tu nejlevnější alternativu, kterou ojeté gumy rozhodně jsou. 

Je důležité si uvědomit, že ojeté pneumatiky nerovná se nekvalitní obutí vozidla. Je důležité najít si správného prodejce, který nabízené pneumatiky předem kontroluje a dokáže se za jejich funkčnost zaručit. 

Ojeté gumy jsou zkontrolovány

Tím se ostatně dostáváme k dalšímu benefitu na seznamu – ojeté pneumatiky jsou jejich prodejci zkontrolovány. Žádný prodejce pneumatik nestojí o to, aby se o něm rozneslo, že prodává “šmejdy”, proto se snaží svým zákazníkům přinést to nejkvalitnější, co může. A i když prodává ojeté obutí pro vozidla, svou kvalitou se rovnají novým kusům. Jen už mají pár kilometrů za sebou. 

V rámci kontroly se pozornost upíná hlavně na hustotu vozidel či se prodejci informují o tom, zdali s pneumatikami nebylo v minulosti havarováno. Ostatně to jsou dvě informace, které by vás jakožto kupujícího měly také zajímat. 

Při koupi ojetých pneumatik se také informujte o tom, zdali je obutí od stejného výrobce či nikoliv. A zdali mají pneumatiky stejný průměr. Nekupujte zajíce v pytli, ale pouze takové produkty, o kterých jste přesvědčeni. 

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek

Nejnovější články

Sponzorované odkazy

- Reklama -bydlení