3.8 C
Prague
Úterý, 29 listopadu, 2022

Digitální panely a jejich výhody. Pořiďte si digi společníka, který vás bude reprezentovat

Mohlo by vás zajímat:

i když se svět na nějakou chvíli uzavřel a konference či pracovní veletrhy bylo něco, co se nekonalo, pomalu se začínáme dostávat do zaběhlých kolejí. Vypisují se termíny nejbližších akcí a událostí, kde se můžeme prezentovat nebo kde můžeme reprezentovat vlastní společnost. A jelikož se věci dávají znovu do pohybu, vyplatí se investovat do digitálních panelů – digi společníků, jež udělají stejně velkou parádu na konferenci jako digitální úřední desky v obci nebo ve městě.

Digitální desky jako dokonalá reprezentace podniku

Pokud bychom měli zůstat u konferencí a veletrhů, ke kterým se aktivně schyluje a které (snad) brzy vypuknou v plné parádě, zmiňme digitální LED panely a opusťme na malý okamžik digitální úřední desky. Mluvíme totiž o dokonalé reprezentaci podniku.

Pryč jsou doby, kdy se naše pozornost upínala spíše na roll-upy nebo klasické reklamní bannery, které nejen, že stály doslova majlant, ale také nebyly tak účinné a efektivní. Museli jsme je navíc každou konferenci měnit nebo vyrábět v nové, aktualizované verzi, což opravdu “lezlo do peněz”. Digitální panely sice jsou o malinko dražší investicí, na druhou stranu s vámi už zůstane. Jejich hlavním benefitem je totiž možnost si je kdykoliv přizpůsobit dle svých představ a požadavků.

Zařízení “All in one”

Lze je dokonce označit za takové zařízení “all in one”. Uvnitř totiž skrývají počítač čili disponují vlastním softwarem, jenž může spravovat reklamní sdělení.

Praktičnosti přidává do vínku fakt, že se pyšní dotykovým displejem. Ocení to nejen mladé, ale také starší generace, pro které technologie už nejsou velkou neznámou.

Na seznamu výhod bychom také našli položku “design”. Zatímco klasické reklamní tabule nebo informační cedule nebyly po grafické stránce zrovna sympatické, digitální panely jsou pravým opakem. Disponují opravdu skvělým vzhledem.

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek

Nejnovější články

Sponzorované odkazy

- Reklama -bydlení