3.6 C
Prague
Úterý, 29 listopadu, 2022

Reklamní předměty do 10 korun proslaví i vaši značku

Mohlo by vás zajímat:

Reklamní předměty jsou jednoznačně skvělým pomocníkem při získávání zákazníků. Kdo by totiž nemiloval dárky, ať už se jedná o roušku s potiskem nebo krásný hrníček s logem. Navíc šikovný předmět, který potenciální zákazník bude používat, mu utkví v paměti určitě více než tuctový leták. Nemluvě o tom, že používáním předmětu s vaším logem dále šíří vaši reklamu. Za reklamní předměty přitom dnes už dávno nemusíte nechávat jmění. S přehledem je pořídíte i do deseti korun.

Reklamní předměty pro děti

Nejvděčnějšími zákazníky jsou jednoznačně děti, které potěšíte s přehledem i dárkovými předměty do desetikoruny. Za tuto cenu na trhu seženete malé hlavolamy, jojo, reflexní pásky, pravítka, pastelky, omalovánky, zvýrazňovače, přívěsky na klíče, nebo i hit posledních let – antistresový spinner. Spolu se srdci dětí si přitom samozřejmě získáváte i jejich rodiče, kteří se tak mohou stát vašimi budoucími klienty.

Reklamní předměty pro ženy

Dámskou klientelu jistě potěšíte praktickou propiskou, pomádou na rty, případně textilní nákupní taškou. Toto vše koupíte i za cenu do 10 korun a jde o praktické dárky, které každá žena využije – a tím vám bude i dále dělat reklamu. Výhodou tašek je velká plocha, na které se může výtečně vyjímat vaše logo. Skvěle ale může fungovat i propiska, kterou má majitel při psaní intenzivně na očích a tím si fixuje vaši značku. Na letních exteriérových akcích bude navíc skvěle fungovat i praktický vějíř, na těch hlučnějších pak i špunty do uší, které vás rovněž vyjdou na méně než 10 korun.

Reklamní předměty pro muže

Pro pánskou část klientely můžete zvolit jako lákavý reklamní předmět například otvírák na lahve, škrabku na led do auta, univerzální nůž s odlamovací čepelí či propisku, které vás vyjdou na méně než 10 korun a jsou praktickými dárky, které najdou uplatnění v každé domácnosti.

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek

Nejnovější články

Sponzorované odkazy

- Reklama -bydlení