3.8 C
Prague
Úterý, 29 listopadu, 2022

Jaké výhody mají šperky z platiny?

Mohlo by vás zajímat:

Platina není ve šperkařském světě tak známá jako zlato nebo stříbro a používá se méně často. Nicméně šperky z tohoto kovu nabírají v posledních letech na oblibě. Jaké jsou jejich výhody?

Jde o kov, který je mimořádně odolný. Není tak asi příliš s podivem, že je oblíbený hlavně v segmentu snubních prstenů, od nichž celoživotní životnost prakticky samozřejmě očekáváme.

Výhodou je i to, že platina velmi spolehlivě udrží jakýkoli kámen. Zejména u drahých snubních prstenů s diamantem určitě v čase nechceme řešit vypadnutí kamene a eventuální opravu šperku. Platina se hodí i pro spolehlivé usazení kamenů větších rozměrů.

Její bílá barva s přírodními drahokamy navíc krásně ladí, a to bez ohledu na to, který si vyberete. Navíc vydrží váš platinový prsten dlouho krásný. Na rozdíl od bílého zlata platina totiž nepotřebuje opětovné pokovení rhodiem k tomu, aby vydržela lesklá.

Šperky z platiny navíc skutečně můžete nosit bez omezení. Jedná se o hypoalergenní materiál, který neobsahuje příměs dalších kovů.

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek

Nejnovější články

Sponzorované odkazy

- Reklama -bydlení