3.6 C
Prague
Úterý, 29 listopadu, 2022

Pojištění odpovědnosti? Jistota v rozbouřeném moři občanského nebo pracovního života!

Mohlo by vás zajímat:

Den, který by se nikdy neměl opakovat. Den Blbec. To je den, kdy se prostě z nějakého důvodu nedaří a jednoznačně nemáte věci ve svých rukou. Doslova. Někdy se podaří vylít kávu do cizího počítače při průchodu kavárnou, jindy zase vaše dítko hodí míčem a trefí se na stolek, na kterém leží drahé dioptrické brýle. Zatímco náhrada škody v těchto případech vás nezruinuje, může být i hůře. To, když v práci rozbijete po pádu drahý laboratorní přístroj nebo vysokozdvižným vozíkem shodíte paletu se zbožím na zem. Se správnou pojistkou však můžete být v klidu, žádný den nebude horší než jiný!

Pojištění proti blbosti

Běžný život přináší různé nástrahy nejen vám, ale celé rodině. Stačí chvilka nepozornosti nebo neobratnosti a vznikne škoda. Může jít o politý telefon, rozbité brýle nebo také nehodu při jízdě na kolečkových bruslích, kdy někomu vjedete do cesty a ten se vaší vinou zraní. Pro všechny tyto případy je vhodné mít pojištění proti blbosti. Oficiálně se tento pojistný produkt jmenuje pojištění občanské odpovědnosti a bývá součástí majetkového pojištění, ale lze si jej sjednat také samostatně.

Bez obav do zahraničí

Tato pojistka se nabízí ve čtyřech různých variantách s ohledem na výši pojistného plnění od 3 do 10 milionů korun. Sjednává se vždy bez spoluúčasti a limit pojistného plnění je jednotný pro škody majetkové, na zdraví i při finanční újmě. Dokonce je pojistka platná pro celou domácnost a bez obav můžete cestovat i na dovolenou nebo poznávací pobyt do zahraničí, protože má celosvětovou platnost.


Do zahraničí ? Jedině s kvalitním cestovním pojištěním.


Ochrana během pracovní doby

Obdobně funguje pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu, které se sjednává s maximálním pojistným limitem ve výši 500 000 Kč se spoluúčastí do 5 000 Kč. Nižší částka pojistného plnění je dána zákoníkem práce, protože zaměstnavatel má právo požadovat úhradu škody pouze do výše 4,5násobku hrubého měsíčního příjmu daného zaměstnance před vznikem škodní události. I tato pojistka má celosvětovou platnost, což ocení zaměstnanci vyjíždějící na služební cesty. Ti, co používají vůz, naopak potěší varianta zohledňující řízení firemního vozidla.

- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek

Nejnovější články

Sponzorované odkazy

- Reklama -bydlení