3.8 C
Prague
Úterý, 29 listopadu, 2022

Vyhlídkový let balónem

Mohlo by vás zajímat:

Léto je nádherné období, které otvírá několik možností pro poznávání vašeho okolí. Věděli jste, že vyhlídkové lety balónem patří mezi oblíbené letní činnosti? Lety horkovzdušným balónem jsou k dostání po celé republice, pronajímatelé se však zaměřují především na lokality, kde je krásná příroda a máte tak možnost vychutnat si výhled – Praha, Vysočina, Český ráj apod.. Pokud nejste nadšenci do balónu, můžete udělat radost někomu ve vašem okolí a darovat mu dárkový poukaz na vyhlídkový let.

Proč si nenechat ujít let balónem?

  • Komfort – lety balónem mají několik předností, mezi ty hlavní patří především pohodlí během letu, nemusíte se mačkat v přeplněném koši nebo být jen na jednom místě. Během letu si můžete užít romantický piknik a udělat několik nádherných fotek okolí. Počet osob během letu je omezen.
  • Bezpečnost – balóny jsou pravidelně před odletem kontrolovány, aby byly plně funkční, současně dostanete před odletem školení, jak se chovat v různých situacích. Během letu vám bude k dispozici zkušený pilot.
  • Výhled – balóny jsou v provozu převážně během léta, kdy je hezké počasí, nemusíte se tak bát prudkého větru.
  • Ticho – jestliže máte ticho a klid, pak jistě oceníte let balónem, během kterého uslyšíte akorát přírodu a plamen, který balón pohání.

Pro koho je let balónem vhodný?

Každá společnost, která nabízí možnost letu balónem, si stanovuje vlastní provozní pravidla, podle kterých se musí každý řídit. Bez výjimky není vstup povolen osobám, které jsou pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné látky. Zároveň není doporučen vstup těhotným ženám a osobám, které mají zdravotní komplikace a panický strach z výšek. Děti mají vstup do koše balónu omezen, není povolen let miminkům, u dětí je rozhodující věk, který má každý majitel balónu stanoven jinak, ale také je rozhodující výška, která je převážně stanovena podle velikosti koše, aby i děti měly možnost něco vidět.

https://www.youtube.com/watch?v=Zh5EvC3WihQ 
- Komerční sdělení -magazin

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek

Nejnovější články

Sponzorované odkazy

- Reklama -bydlení